Šťastný nový rok

Hovoríme si, že cenu na prepravu Vám môže dať hocikto, my poskytujeme službu. Treba sa nad tým možno niekedy aj zamyslieť a uvedomiť si, že naozaj nie je ťažké si vyrátať eurá x km a povedať výslednú sumu. Hádam to si vie zrátať každý žiak základnej školy, ale bez komplikácií zrealizovať prepravu si už vyžaduje ako odborný tak aj veľmi zodpovedný prístup.No tu začína už služba. A presne tú Vám chceme ponúkať aj tento rok aby ste sa vy nezdržiavali zbytočne pri týchto záležitostiach ale vedeli plnohodnotne venovať svojmu podnikaniu.

Rok 2019 nepatril medzi najlepšie, ale ja si hovorím, že vždy to môže byť horšie a netreba prepadať panike. Čo odporúčam je tešiť sa z toho čo máme a myslieť vo veľkom.

Skúsme hľadať cesty ako sa to dá . Všetci potrebujeme byť úspešný v našom podnikaní, preto teraz nemôžeme lamentovať nad zníženými príjmami a výpadkami. Ak sa nám príjmy znížili lebo toho dopytu je menej tak musíme hľadať d’alšie cesty, ktoré tie príjmy prinavrátia. Trošku sme odbočili od témy , ale každopádne je to aktuálne a musíme vedieť žiť aj v takýchto časoch.

Nech teda časy sú aké sú v oblasti logistiky sa môžete na nás spoliehať vždy. Ešte raz Vám prajem len to najlepšie v tomto roku a veľa úspechu .